ZDRAVÝ POHYB PRO KAŽDÉ TĚLO

Cvičení pro zdravá záda (i celé tělo)

Kurzy a skupinové lekce zaměřené na budování síly, pružnosti a rovnováhy v těle, abyste si mohli užívat aktivity, které máte rádi s radostí a lehkostí bez zbytečných bolestí a napětí v těle.  

Pohybová terapie 1:1

Představujete si, jaké by to bylo ráno se vzbudit bez ztuhlých a bolavých svalů a večer jít spát bez napětí v šíji? Díky inteligentnímu pohybovému tréninku přímo na míru můžete začít pracovat na svých cílech právě teď.

Zdravá záda pro Vaši firmu

Vaši zaměstnanci si zaslouží tu nejlepší péči. Tělo v rovnováze bez zbytečných bolestí, napětí a přetížení při práci podává lepší výkon. Nabídněte svým kolegům víc než jen vstupenky do fitka.

Těhotenství a příprava na porod

Připravte své tělo na porod a minimalizujte riziko porodních poranění. Uvolněte stres a užijte si své těhotenství naplno. 


Pohyb po porodu

Vraťte se po porodu k aktivitám, které Vás baví bez obav z inkontinence, diastázy, povoleného břicha či bolesti zad a naplno si užívejte jedinečné chvíle mateřství. 


Workshopy

Chcete pochopit principy zdravého a efektivního pohybu a naučit se je využívat při cvičení i v běžném životě? Na workshopech se naučíte nejen cviky pro každý den, ale pochopíte, jak svému tělu ulevit během každodenních činností.